Dlhodobo stojace vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. mája 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chcem upozorniť na stojace vozidlo na Hálovej ulici č 8.auto tu už stojí asi pol roka bez známok využitia.nachádza sa hneď vedľa kontajnerového stojiska

07. máj 2013

peter

cestny akrobat...
07. máj 2013

Majo

ma TK a EK?
07. máj 2013

Anonym

ma TK a EK??
07. máj 2013

Anonym

aka je to znacka?!
07. máj 2013

Peter

Mitsubishi Carisma s EČV registrovaným v okrese Čadca bolo na STK 21.1. 2013, takže platnosť má do roku 2015.
Tento podnet preto považujem za neopodstatnený.
07. máj 2013

Jakub

Porušuje niečo?
08. máj 2013

Anonym

Trvalým parkovaním vozidla mimo stráženého parkoviska vzniká povinnosť zaplatiť daň za užívanie verejného priestranstva. To by malo odradiť vodičov od toho, aby si robili z verejných parkovísk súkromné odstavné plochy a zbytočne zaberali spoločný priestor nevyužívanými vozidlami.
08. máj 2013

Lacike

presne tak,pokial chce niekto vyuzivat verejne parkovacie miesto dlhodobo,nech si prenajme garaz a neza*ebava miesta druhym,ktory chcu normalne zaparkovat,po praci,ale nemozu,lebo neaky CA obr KK tam nechal auto umret aj s platnymi EK a TK ktore ho staly 60€ po znamosti,inak by to auto kontrolou ani nepreslo...
08. máj 2013

Anonym

ale je sposobile na jazdu (aspon podla TK EK) takze nic neporusuje mozno majitel odisiel do zahranicia a auto si nezobral
08. máj 2013

roman

Majitel mohol ochoriet, zomriet, alebo nema na benzin, alebo je auto z nejakeho dovodu nepojazdne.. ale pokial ma platnu TK a EK mozete sa na to auto naozaj iba pozerat. Je to proste niekoho majetok a ten je zatial nedotknutelny.
09. máj 2013

anonym

auto opustilo parkovacie miesto.
09. máj 2013

Anonym

auto tam uz neni?? mozno s nim jazdi, predal ho alebo zosrotoval
11. máj 2013

zyxo

auto tam uz neni?? asi nieje ked to napisal
13. máj 2013

expert

nuz, v kazdej civilizovanej mestskej casti sa po viac ako 30 dnoch parkovania na jednom mieste toto parkovanie povazuje za zabratie verejneho priestranstva, za ktoru je potrebne zaplatit dan...
13. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci oddelenia ŽP vykonali dňa 10. 05. 2013 kontrolu uvedeného miesta, ale vozidlo s evidenčným číslom CA 702 BE nebolo zistené ani v blízkom okolí. Taktiež pripomíname, že vozidlo nebolo zistené ani pri poslednej kontrole uvedeného miesta, ktorú sme vykonali vo februári 2013. V prípade, že by ste vozidlo opätovne zaevidovali, obráťte sa priamo na oddelenie životného prostredia Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk

13. máj 2013

zyxo

Presne tak! Tu je takych aut viacero,hned kusok je este vecsi expert so starym renaultom sluziacim na zabezpecovanie si miesta hned vedla alberta...ten uz by sa naplatil viac nez dost :)
13. máj 2013

Anonym

zyxo odfot toho renaul-a
13. máj 2013

Anonym

zyxo odfot toho renault-a
14. máj 2013

zyxo

pozri starsie prispevky,je tam v kruzku vedla obchodu albert na halovej. nazov,parkujuci vrak.
14. máj 2013

Mogen

prispevok zo dna 20 februar

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania