Autá parkujúce v dvojrade na Štefanovičovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lucia 16. mája 2017

Na Stefanovicovej ulici smerom od hlavnej stanice je novy asfalt na ceste, kde vsak nie je namalovane dopravne znacenie. Auta tu parkuju v dvojrade na ceste a aj na chodniku. Plus zasahuju aj do krizovatky.

Tato ulica by sa dala krasne vyuzit pre jeden jazdny pruh pre auta a vedla toho samostatny cyklochodnik. Idealne ukazkove miesto, ktore by sa dalo okamzite realizovat len nakreslenim dopravneho znacenia.

Namiesto toho je tu neprehladny, chaoticky priestor.

31. máj 2017

Moje Meno

uradnici z nedalekeho ministerstva by ale nemali potom kde parkovat svoje tragace ;)
13. jún 2017

R.Svebo

Parkujúce vozidlá v križovatke, Chaos na Štefanovičovej

Na tejto križovatke to vyzerá horšie ako na Balkáne, či blízkom východe.

Obnovte, doplňte vodorovné značenie, nakoľko tu parkujú vozidlá priamo v križovatke, často aj v 3rade.

Akosi obnova povrchu skrz predsedníctvo SR v EU na Štefanovičovej prebehla. na Ministerstvo financií sa dalo dostať bez toho, aby na výtlkoch nehrkali blomby, No predsedníctvo skončilo, ako aj záujem o dokončenie vodorovného značenia.
A nechali to len tak nedokončené.

Neviem o čo ide realizátorom, no usilovne pracujú na znižovaní a zhoršovaní úrovne a vytváraní chaosu v doprave v tomto meste.
13. október 2017

Lucia

Od maja uverejnene a ziadna reakcia kompetentnych. Skvely pristup ....
Auta nadalej veselo parkuju ako sa im chce, na ukor chodcov a cyklistov.
21. november 2017

Ján Sokoly

Pred par tyzdnami bolo doplnene zvisle i vodorovne dopravne znacenie, ktore v znacnej miere eliminovalo parkovanie v dvojrade.
Ze sa najdu individua, ktore tam aj napriek tomu nadalej parkuju na vodorovnej znacke V13 je uz vec pre policiu, nie pre magistrat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania