Zničené zábradlie pri Poluse

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Niekto znicil zabradlie na zastavke MHD pri Poluse. Ziadam o okamzitu opravu zabradlia na naklady toho kto ho poskodil.

31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za Váš podnet!
DPB, a.s. eviduje toto poškodené zábradlie na zastávke Polus, pracovníci oddelenia správy a údržby zastávok sa podnetom už zaoberajú a v krátkom čase by malo byť opravené.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
27. apríl 2019

Martin U

Zábradlie bolo opravené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.