Nízko umiestnené dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Jan Bakos, 07. júna 2017

Na Rustaveliho pri stavenisku niekto (dúfam, že nie MČ) umiestnil dopravné značenie cca polovičnej výšky ako by malo byť.

Na základe odkazu https://www.odkazprestarostu.sk/presov/podnety/6720/osadenie-dopravnej-znacky-ohrozuje-chodcov-na-chodniku-1685cm predpokladám, že by malo byť vo výške minimálne dva metre a nie vo výške bicykla.

08. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upovedomili sme magistrát hlavného mesta, ktorý situáciu bude riešiť.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
08. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Dopravná značka tu bola umiestnená dočasne, náprava tohto problému sa zabezpečí.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. jún 2017

Jan Bakos

Prikladám detaily nálepiek na zadnej strane značiek.
Podľa čísla zákazky na nálepke od Sates-u by sa mohol dať zistiť objednávateľ značiek (keďže Magistrát sa v odpovedi na Infožiadosť vyjadril, že on značky neosadzoval.)
14. september 2018

Martin U

Táto značka sa už na mieste nenachádza.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.