Zašpinený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Ján, 14. júna 2017

Znečistený chodník pri prevádzke Ventúrska klubovňa , ktorý je spôsobený vynášaním mastnôt z kuchyne predmetnej prevádzky na topánkach pri fajčení pracovníkov pred budovou. Znečistená je stena aj chodník. Ako to potom môže vyzerať v tej kuchyni ?
Je to bočný vchod predmetnej prevádzky z Pánskej ulice

20. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

úvodom by som Vám chcel poďakovať za podnet, uvedenú situáciu som prebral s prevádzkou s tým, že podstata podnetu bola prevádzkou odstránená (viď foto).

Ďakujem, prajem príjemný deň

Peter Čubík
Brand Manager
Klubovňa / RIO / LaPala
27. jún 2017

Ján

Išiel som okolo a videl som , že pred dverami je stále taký špinaví veľký fľak ako predtým a tak isto vynášajú s kuchyne mastnotu na obuvi von .
Keď to bolo mokré ,tak to vyzeralo možno čisté , ale skutočnosť je iná. Už do vašej prevádzky viac neprídem.
S pozdravom
14. jún 2018

Ján

Chodník je opäť zašpinený od popola z cigariet a mastnoty s kuchyne povynášaných na topánkach s reštaurácie. Taktiež je zašpinená aj stena okolo dverí.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.