Zarastený cyklochodník burinou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Peter, 17. júla 2017

Cyklistický chodník v Rusoviciach napájajúci sa na hrádzu je zarastený burinou.

07. august 2017

Odpoveď samosprávy

Burina popri cyklochodníku bola pokosená. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.