Zriadenie priechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Mirka 16. augusta 2017

Poprosim o zriadenie priechodu pre chodcov v Petrzalke pri Jankolovej 7 a označiť zákaz státia vozidiel v zákrute (oproti Jankolovej 7).Prechadza tadiaľ veľké množstvo ľudí a hlavne aj deti do/zo základnej školy.Zakruta je neprehľadná, keď sú tam zaparkované autá. Sama ked chcem prejsť, musim vojsť na cestu a spoza áut pozriet ci sa niečo neruti. Nizsie deti - skolaci, taktiež za autá nevidia na cestu.Takztiez z druhej strany zo zákruty sa niekedy vyrutia auta,takze by bolo vhodne aj tam dať oznacenie na blížiaci sa prechod pre chodcov. Momentálne je tam zrezany spadnutý strom a zdemolované autá.Dakujem

16. august 2017

j409988@mvrht.net

Stromy a zdemolovane auta pojdu coskoro prec. K tomu podnetu doplnenie: aj nejake retardery by sa tam zisli.
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet je zaradený do registra podnetov od r. 2013, pod poradovým číslom 129.

MÚ BA - Petržalka
14. jún 2019

Miro

A mieni sa s tym aj nieco robit?
14. jún 2019

Jana P

prosim ten register podnetov je aj verejne dostupny? Prosim mohli by ste uverejnit link? vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania