Burina žužuje chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 28. septembra 2017

Pri nadchode ponad Einsteinovu vyrastajúca burina zužuje existujúci chodník, uprataním by sa hneď jeho šírka rozšírila a ľudia by mohli pohodlnejšie obísť.

15. október 2018

Martin U

Za rok sa nič nezmenilo. Burinu nikto nevytrhal. Podnet znovu aktuálny. Prepošlite to prosím znovu zodpovedným.
16. október 2018

Michal Haman

Podnet bol preposlaný Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že burina bola odstránená.

V prílohe posielame fotodokumentáciu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. november 2018

Martin U

Super. Škoda, že sa sa tak stalo až po upozornení. Podnet je však týmto vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania