Parkovacie miesto roka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Michal Králik, 09. októbra 2017

Chcel by som sa pána starostu, resp. Miestneho úradu BA-Staré Mesto spýtať (a) prečo bolo na tomto mieste vyznačené parkovacie miesto a (b) prečo bolo na tomto mieste nedávno značenie opäť obnovené? Rozum mi zastáva :-o

09. október 2017

El Padre

tak toto je sen!
09. október 2017

AdPo

Ten sen sa volá Bratislava. Útulné miestečko v srdci Európy, kde nič nie je nemožné a slovné spojenie "nedá sa" tu neexistuje. Pána primátora by som doviedol k tomu stĺpu. Priložil mu tam hlavu a tresol by som ho novinami po tej hlave. A samozrejme by som použil slovné príkazy ako "nesmieš!" alebo "fuj". Neviem ako pán primátor, ale pes by to pochopil na prvý krát...
09. október 2017

Anonymný užívateľ

Jednoducho "Big Little Bratislava"!
09. október 2017

atómové digitálky

AdPo- pes by si to v hlave po jednej rane srovnal, Ivo by si to ani po kopanci Nesrovnal
09. október 2017

AdPo

Ja Vám neviem, ale vážne mám pocit, že žijem v meste, ktoré zamestnáva úplnú spodinu inteligencie. Nech mi láskyplne niekto zodpovedný vysvetlí, ako je možné, že sa toto stane? V okamihu, keď som zbadal tú fotku, som sa cítil ako morbídne obézny pacient, ktorý ulíha v anestéze s pocitom, že liposukcia mu úplne zmení život a on sa po 20 rokoch poprechádza po vlastných nohách. No a potom sa zobudí s omylom odrezanou nohou a vyhladenými vráskami na krku. Skrátka, musím priznať, že aj slzička ukápla...
09. október 2017

Anonymný užívateľ

Veru nezrovnal. A preto si dal priezvisko Nesrovnal, namiesto Nezrovnal :-)
09. október 2017

Michal Králik

Len pre info, tento chodník má v správe Staré Mesto, takže na ich vyjadrenie si musíme počkať...
10. október 2017

D.Daniela

Nerobí to firma z Povazskej Bystrice?????????????? Tí natieraju hlava-nehlava .)
10. október 2017

Stefan

To je miesto pre elektromobil smart, Sa bude nabijat z lampy :D
10. október 2017

AdPo

Tiež ma napadlo, že to bude nabíjačka pre autá, ale potom som si spomenul, že ZSE je múdra a vychcaná firma, ktorá by tam určite nezabudla namontovať hodiny. Takže som sa zamyslel, kto je schopný tohto retardovaného činu a vyšla mi z toho iba polícia. Zrejme niekto z vyšších miest dostal skvelý nápad, ako si posvietiť na autičkárov...
10. október 2017

cestár

Vážení diskutujúci,
toto je ukážka odbornej zdatnosti parkovacej politiky mesta - reprezentovaná pánom primátorom Nesrovnalom a starostom Starého mesta, pánom Števčekom, ktorí vehementne obhajujú, ako mesto potrebuje parkovaciu politiku. Ale politici urobia pre občana všetko a dúfam, že to ešte aj spoplatnia. Veľmi by ma zaujimalo, či toto parkovacie miesto bolo zrealizované na základe projektovej dokumentácie a či bola táto dokumentácia odsúhlasené v dopravnej komisii pri magistráte za účasti zástupcu dopravného inšpektorátu, ktorá má pomáhať a chrániť, alebo je to len "aktívny akt" mestskej časti Staré mesto, ako správcu komunikáci. Veľmi by ma zaujimalo, koľko to stálo a bude stáť finančných prostriedkov a s kým bude vyvodená hmotná zodpovednosť.
11. október 2017

VladoB

Si všimnite, ako je to miesto zakreslené bližšie ku stromu vpravo, lebo keby ho kreslili na stred, tak by im zavadzala tá lampa :) Takže tí natierači zrejme neboli úplne slepí, dokonca tam badať mierny náznak nejakej inteligencie (akej, to sa mi ešte nepodarilo zistiť) :-D
11. október 2017

Peter

druha vec ze vodorovne dopravne znacenie je platne len na ceste, tak nerozumiem preco to maluju vobec na chodniky?
11. október 2017

Michal Králik

Parkovacie miesto bolo zrejme zrušené (foto je zo stránky Bratislavkého kuriéra, osobne som tam ešte nebol)...

https://www.bakurier.sk/doprava-a-parkovanie/clanok-kto-nema-v-hlave-ma-napriklad-v-stetke
11. október 2017

Ivan Vlk Jr.

Ja sa len chcem spýtať, že kde tam vidíte parkovacie miesta, prosím ? Ja vidím vodorovné značenie zákaz státia.
11. október 2017

Michal Králik

Sú to miesta P RÉSERVÉ pre vozidlá s platnou parkovacou kartou MÚ BA Staré Mesto...ceduľa je na začiatku Sasinkovej...
11. október 2017

Ivan Vlk Jr.

ok, ceduľu som nevidel :)
11. október 2017

j409988@mvrht.net

Ale len pre 10 miest. Ci to je len prava strana na tie sikme statia?
11. október 2017

Michal Králik

Každá strana má vlastnú ceduľu...
12. október 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, dodávateľ chybné vodorovné dopravné značenie odstránil.

Michal Granec, DiS.
Referát verejného poriadku
Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Mob.: +421 903 429 001
Tel.: +421 2 59 246 265
E-mail: michal.granec@staremesto.sk
www.staremesto.sk
12. október 2017

Michal Králik

Ďakujem za odpoveď. Ak teda nejde o parkovacie miesto, verím, že parkovanie auta na fotke bolo riešené Mestskou políciou...
12. október 2017

j409988@mvrht.net

Michal Kralik: ok, dakujem za odpoved.
16. október 2017

Eo

dodržal odstup 1,5m takže určite riešene nebolo:D
16. október 2017

Michal Králik

Eo: To je síce pekné, ale pokiaľ sa nemýlim, tak táto časť mesta spadá do zóny s povoleným parkovaním iba na vyznačených parkovacích miestach...a ten odstup ľavého predného kolesa od budovy by som si premeral :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.