Burina na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Martin Uváček 18. októbra 2017

Na zastávke Jungmannova vyrástla z koľajiska pomaly metrová burina. Potrebné vytrhať a postriekať.

21. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za Váš podnet. V najbližších dňoch odstránime náletové buriny z uvedenej električkovej zastávky.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
21. november 2017

Martin Uváček

Rovnaký podnet sa týka aj zastávky Farského
27. november 2017

Martin Uváček

Burina bola odstránená. Podnet vyriešený.
14. júl 2021

Martin Uváček

Opätovne burina a nebezpečne sa rozrastajúce invazne dreviny (pajaseň) v kolajisku zastávky Jungmannova. Treba ich čo najskôr vytrhať a chemicky zničiť. Podnet je znovu aktuálny a potrebné ho preposlať DPB.
23. júl 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania