Dlhodobo odstavený Seat vo vnútrobloku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Auto dlhodobo blokuje parkovacie miesto vo velmi vytazenom vnutrobloku.

06. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
10. november 2017

Dodo dodke@aleboco.sk

Auto je prec. Dakujem a prosim o uzarvorenie podnetu.
15. november 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie!
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania