Divne nastavený semafór pri novej Bille v Petržalke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve

Zaslal: vojtech varga, 08. novembra 2017

tento semafor (v smere od rusovskej cesty na lachovú, čiže odbočenie vľavo), to je hotová katastrofa, čakacia doba nenormálna.. a to už ani nehovorím o situácii, ktorá nastala včera (7.11. cca 18:45), kde prebehli dva cykly, kým nabehla zelená...
jeden vodič za mnou to už nevydržal a tak ma obišiel a vliezol tam na červenú..
na toto by sa fakt niekto mohol pozrieť, táto križovatka v tejto konfigurácii nieje prínosom pre nikoho. ďakujem.

13. november 2017

j409988@mvrht.net

neviem, ci to bol vas pripad, ale niekedy treba ist blizsie ku ciare, kvoli senzorom
14. november 2017

cestár

Pán Vojtech, veď magistrátni odborníci na to nemajú a Siemes pre mesto pracuje v havarijnom - núdzovom režime, lebo mu nikto nemá dať požadované parametre. Všetci starí odborníci boli prepustení a tí " noví" ešte nedospleli, musiua sa to naučiť, budte trpezlivý, oni sa to do predvolebného obdobia roku 2018 naučia.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.