Námestie hraničiarov - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Padnuta znacka pri vyjazde z parkoviska pri bille

03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. február 2020

Martin Uváček

Značka je opäť na mieste.
20. apríl 2020

Martin Uváček

Podnet vyriešený. Treba ken aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania