Námestie hraničiarov - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Poskodena dopravna znacka na prechode pre chodcov pri bille

23. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
01. marec 2020

Matus

Posielam fotku ako “kvalitne” bola namontovana znacka. Kvalita vydrzala cca 2 tyzdne. Znova otvaram podnet s padnutou znackou. A prosim o dohlad, aby sa oprava vykonala kvalitne a nevyhadzovali sa zbytocne nase peniaze za takuto “robotu”.
13. jún 2020

Martin Uváček

Značka konečne poriadne osadená do betónu. Vyriešené
22. jún 2020

Martin Uváček

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania