Chýbajúce dopravné značenie Tatranská/Bratislavská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Juraj Benko, 17. novembra 2017

Na križovatke Bratislavská -Tatranská v smere z Bratislavy chýba dopravné značenie P8 vyznačujúce hlavnú cestu. Značenie tam zjavne pár rokov dozadu bolo (záber z Google maps, vyznačené červenou), ale po rekonštrukcii okolia zmizlo bez náhrady. Zo smeru Tatranská je umiestnené značenie P1.

23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie ja v správe hl.m. SR Bratislavy, podnet už rieši správca dopravného značenia.

Táňa Kratochvílová,
04. december 2017

Juraj Benko

Značenie promptne osadené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.