Diera na Vrakuňskom moste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Nacbo Tysi Pacient, 26. novembra 2017

Pan starosta vy nechodite cez kruhac
na dilatacnej spare zo strany kruhacu je taka jama
ze si tam clovek znici tlmic je to tak zle viditelne ze som oskrel spodok a asi poskodil na firemnom aute tlmic
je to tam uz viac ako mesiac a nedavno tam cestari nieco robili
to fakt nemozu opravit aj vedlajsiu dieru!
Ta diera je v case spicky ked je pred vami 5 aut uplne neviditelna!
ale je velmi hlboka!

Nechodim tade casto nastastie ale taku dieru som snad v BA ani inde nevidel

29. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za podnet, ulica Hradská je v správe Magistrátu hl.mesta, preto podnet zasielame im. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.