Rozbité schody a chodník na Šuňavcovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Soňa Sladká 11. decembra 2017

Už dlhšiu dobu sú veľmi nebezpečné poškodené schody na Šuňavcovej ulici a tiež pokračujúci chodník popri domoch. Najvyšší čas dať to do poriadku. Zima sa blíži, ak to zapadne snehom, úrazy chodcov sú isté.

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania