Neviditeľný priechod na Detvianskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na elektrickovej zastavke Detvianska je takmer neviditelny priechod pre chodcov. Ziadam o nastriekanie farbou. Je to velmi vytazena zastavka par metrov od zakladnej skoly, kde je husty pohyb chodcov. Minuly tyzden malovali nove priechody v Raci, na tento asi zabudli.

12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet spadá do kompetencie magistrátu, požiadali sme kolegov na magistráte o nápravu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
12. december 2017

cestár

Vážená pani/slečna Aneta, teraz vidíte sama, akí odborníci pracujú na magistráte, bez ucelenej koncepcie, proste chaos, a to podľa pána primátora Nesrovnala, ktorý sa neustále vychvaluje, ako mesto skutočne dobre hospodári, nuž tak, že z cudzieho krv netečie, však to zaplati občania na danich, ktorých vyžmýkame do poslednej kvapky, čo sa dá. Tie náklady, ktoré budú vynaložené na opätovnú dopravu, by som im dal k náhrade, a to už nehovorím, že to už malo byť hotové v tej etape, keď robili predchádzajúce značenia v Rači. Toto je výsledok odbornej zdatnosti a profesionálneho prístupu odborníkov na magistráte - proste diletantizmus.
12. december 2017

Jardo Mladší

súhlas.kam sa pozrieme v Rači fušerina.Ešte nezačala zima a cesty su plné dier....a my nevieme ani malovať čiary....
09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa budú podnetom zaoberať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

s obnovou priechodov pre chodcov sa bude pokračovať na jar, hneď, ako to klimatické podmienky dovolia.

S pozdravom



Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2018

Jardo Mladší

kua a čo je mínus 20?????ani diery sa nezalievajú asfaltom a že ich Rača ma dosť, lebo je asi zima.....
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. február 2019

Martin U

Za rok od poslednej odpovede sa nič neudialo. Mám pocit že priechod naposledy nastriekali niekedy v roku 2000 keď opravovali tuto ulicu. Opätovne urgovať magistrát.
18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. máj 2019

Aneta

Detvianska-priechod pre chodcov-chýbajúci

Na električkovej zastávke Detvianska/Cintorín Rača priamo pred základnou školou sa postupne úplne zmazal priechod pre chodcov. Žiadam o okamžitú nápravu. Rovnaký podnet je tu nahlásený už polroka!
18. máj 2019

Martin U

Stále tam priechod chýba.
04. jún 2019

Martin U

Všetky tri priechody na tejto križovatke potrebujú obnoviť.
04. júl 2019

Martin U

Priechody cez Detviansku boli pekne obnovené ale ten cez Čachtickú akoby neexistoval. Za posledných 15 rokov sa neobnovil ani raz. A nebolo tomu zatiaľ ani teraz.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania