Chybajuce vodorovne aj zvisle vodorovne znacenie prechodu.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Chybajuce vodorovne aj zvisle vodorovne znacenie prechodu.

03. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značenie chýba z dôvodu májovej rekonštrukcie tejto cesty, ktorú vykonal magistrát. Predpokladáme, že značenie sa dostrieka dodatočne. Každopádne podnet posielame kolegom na magistráte na vedomie s prosbou o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
03. august 2017

Jardo Mladší

je august Evička
04. august 2017

Rasto

No v smere od Púchovskej chyba nielen zebra ale aj znacka a tým pádom prechod akoby v tomto smere neexistoval. Veľmi nebezpečné!
04. august 2017

cestár

Chcel by som pani hovorkyňu MČ Rača upozorniť, že nebola realizovaná rekonštrukcia komunikácie, ale len oprava časti povrchu komunikácie, ktorú predpokladám zabezpečoval správca komunikácie,ktorým je magistrát - oddelenie cestného hospodárstva. Je podstatný rozdiel medzi rekonštrukciou a opravou v rámci údržby. Veľmi ma pobavila ďalšia veta vyjadrenia: "Predpokladáme, že značenie sa dostrieka dodatočne." podotýkam, sa dostrieka dodatočne, takže pán Jardo Mladší, treba byť zhovievavý, trpezlivý a treba čakať, snaď to raz správca komunikácie zabezpečí, keď sa to nedostrieka dodatečne.
10. august 2017

Jan Bakos

Vodorovné značenie je v Rači krásne nové, akurát tie prechody SA nedostriekali. Potvory prechody, takto sa flákať...

A ani zvislé značenie SA nedostriekalo. Neuveriteľné.

Zaujímalo by ma od koho a kedy boli objednávané práce na rekonštrukcii povrchu cesty, maľovaní čiar pre autá a maľovaní prechodov pre chodcov. A prečo tieto tri činnosti neboli objednané tak, aby to bolo hotové naraz.
Ak nedostanem odpoveď tu, budem musieť posielať Infožiadosť.
23. november 2017

Martin U

Značenie priechodu pre chodcov už bolo doplnené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania