Kubačova-parkovanie-problémové


V riešení

opakovane nebezpecne kratkodobe parkovanie pred prechodom pre chodcov pri rychlom obcerstveni. nutne systemove riesenie (napr. vyvyseny ostrovcek) 5 m pred prechodom.

25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

cesta patrí pod správu magistrátu, kam podnet preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na takúto komunikáciu žiaden ostrovček nepatrí. Cestným zákonom 8/2009 Z.z § 25 ods. 1 písmenom C) je stanovené, že vodič nesmie zastaviť a stáť na priechode pre chodcov alebo na priechode pre cyklistov a vo vzdialenosti kratšej ako 5 m pred nimi. Z uvedeného dôvodu je nutné pri takomto parkovaní bezodkladne kontaktovať mestskú políciu, ktorá môže priestupok operatívne riešiť.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. apríl 2019

Martin

Zákon je jasný, ale každý na to kašle! A mestská polícia? To si vážne myslíte, že z toho okrsku 7km od Rače tu stihnú prísť skôr, ako si niekto kúpi gyros? :D:D:D Najprv vyriešte MsP priamo v centre Rače a pravidelnú kontrolu dodržiavania predpisov bez "konských klapiek" na očiach. MsP nikdy neriešila veci ex offo! Vždy riešia iba na podnet občanov, ak vôbec. Žiaľ žije tu príliš veľa arogantných ignorantov, aby riešenie podnetu typu "volajte MsP" bolo dostatočné. Až tam zabije niekto decko potom sa zobudíte...
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA III popri plnení ďalších služobných úloh, zamerajú svoju činnosť aj na riešenie dopravnej situácie na ulici Kubačova, za účelom zamedzenia páchania priestupkov týkajúcich sa protiprávneho státia vozidiel a ohrozovania ostatných účastníkov cestnej premávky.

Ďakujeme za podnet.

ml. kom. Bc. Marcela Sabinová
11. máj 2019

Rasto

Tie auta tam parkuju stale. MP v ba nevyriesi nic ani ked ich zavolate.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania