Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Odstránená značka na Vretenovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Jan Stano, 12. decembra 2017

Na konci Vretenovej ulice pri vstupe do lesa bola vykopana/odstranena znacka zakaz vjazdu hned vedla skladky asfaltu pri plote zoo (na obrazku z Google Street View ju este vidno).

Navstevnici zahradkarskej kolonie potom parkuju za zakazom vjazdu v lese na zeleni, pokracuje tu cieleny vyrub stromov a vytvara sa miesto pre stale viac aut parkujucich priamo v lese na zeleni, namiesto v zahradkarskej kolonii alebo na Vretenovej pred zakazom vjazdu. Bolo by treba aby tunajsi urad, v zaujme ochrany lesa a jeho navstevnikov, tento stav riesil. Dakujem.

11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, DZ bude opätovne osadené.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk
13. február 2018

Jan Stano

Vazena pani Svorenova,
dnes bola znacka opatovne osadena. Zial nie na svoje povodne miesto ale asi o 5 m dalej popri plote zoo. Jej nova poloha umoznuje vojst od lesa okolo zahradkarskej kolonie bez porusenia zakazu vjazdu, kedze ten bol osadeny za odbockou, nie na svojom povodnom mieste pred odbockou (ako vidno na obrazku hore). Moj podnet mal riesit situaciu s nelegalnym vjazdom do lesa a nicenim lesneho porastu parkujucimi autami, nie ju zmenou polohy znacky legalizovat. Prosim o Vase stanovisko. Dakujem
14. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na chybné umiestneniu dopravného značenia. Upovedomíme firmu, ktorá ju osádzala, aby ju umiestnili na správne miesto.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk
01. marec 2018

Jan Stano

Vazena p Svorenova,
dakujem za kladne vybavenie, znacka uz je na spravnom mieste - zial aut porusujucih zakaz vjazdu ani trochu neubudlo :(
07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prikladám fotodokumentáciu opravenej značky

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.