Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Smetí popri električkovej trate

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Stefan , 21. decembra 2017

Dobrý deň, Pri električkovej trati od Zlatých pieskov ale hlavne pri križovatke Vajnorská - Stará Vajnorská s je neuveriteľne veľa smetí, ktoré sa odkrylo po opadnutí listov zo stromov. cesta električkou je estetickým zážitkom. Okrem toho že tá trať je úplne zničená tak aj okolie plné odpadkov ten dojem zhoršuje. čakal by som pravidelné čistejšie zelene.

17. apríl 2018

Stefan

Uzemie bolo upratane aj ked asi nie na zaklade pondetu ale v ramci cistenia celej lokality. Takže sa to samo vyriesilo. Podnet vyriesšený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.