Bratislavské električkové koľajisko

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený

Zaslal: Peter Vavro, 27. decembra 2017

Električkové koľajisko takmer po celej Račianskej ulici je zahádzané ohorkami, cigaretovými krabičkami, umelohmotnými fľašami, pivovými plechovkami, igelitovými taškami, pomaly sa rozkladajúcim papierom a burinou.

28. december 2017

cestár

Preexponovaní pracovníci dopravného podniku určite, zjednaju nápravu. Už majú po rekonštrukcii električkovej trate na Špitálskej, ktorá ich značne vyčerpala a z dôvodu zimného obdobia a blížiacimi sa volbami zaktivizujú v jarnom období svoju činnosť.
05. január 2018

Peter Oravec

Dobrý deň,
podobný podnet som tu mal dávnejšie
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/12106/spontanne-zatravnenie-elektrickovej-trate-na-racianskej
ale požiadal som o jeho status "vyriešený". Dôvod: "Tráva, resp. burina na trati je značne pod prahom vnímavosti nielen dopravného podniku, ale aj bežného občana Bratislavy."
11. január 2018

Jozef

Burina má byť náhradou za tie dlho sľubované zelené zatrávnené pásy na zníženie hlučnosti a enviromentálnej záťaže?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.