Čierna skládka pri Solivarskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Peter, 28. decembra 2017

Za tenisovými kurtami, ktoré sú súčasťou športového areálu (Drieňovej 11/A) sa nachádza začínajúca čierna skládka. Odpad sa nachádza mezdi športoviskom a školským areálom (Spojená škola - Tokajícka 24).

Celkovo máme v Ružinove všade strašný neporiadok. Na takmer každom kúsku trávnatej plochy alebo medzi kríkmi ležia odpadky. Chcel by som sa preto spýtať, či by nebolo možne posilniť upratovacie práce. Sám často zbieram odpadky po okolí a kde sa dá, ale to nestačí... :(

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.