Vrak auta bez STK a bez platnej EK - parkovisko Jasovská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Zaslal: migel001, 01. januára 2018

Nepojazdne vozidlo bez STK a platnej EK zabera a spati verejny priestor.

02. január 2018

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.