Park Račianske mýto / Smetiari

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Zaslal: Anonymný užívateľ, 03. januára 2018

V parku na Račianskom mýte nájdete najmenej 5 takýchto vyjazdených "rohov" chodníkov. Vyrobili ich smetiari (údržba), ktorí sa tým autíčkom presúvajú od smetiaku k smetiaku, pretože prejsť pešo 10-15 metrov ku košu kvôli výmene sáčku asi prestalo byť v móde.

04. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
01. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS predmetný chodník nie je zaradený do operačného plánu zimnej údržby.


Jana Plevová
06. február 2018

Anonymný užívateľ

Dobrý deň,

Vašej odpovedi príliš nerozumiem, zaujíma ma najmä (1) či budú smetiari poučení, aby sa takéto veci neopakovali, (2) kedy a ako budú tieto vyjazdené rohy revitalizované.

Ďakujem za Vašu odpoveď.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.