Odparkovane auto na dlhodobo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
milos 11. januára 2018

Tento favorit je bez znaciek,dlhodobo je odparkovany na jednom mieste, spati okolie a bolo by dobre ho odpratat

06. február 2018

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na to, že vozidlo nemá TEČ ani viditeľné VIN číslo, nebolo možné identifikovať vlastníka. Mestská časť Bratislava-Petržalka preto umiestnila výzvu s lehotou na odstránenie vozidla priamo na okno. V prípade, že vlastník v udelenej lehote vozidlo nespojazdní alebo neodstráni, nechá vozidlo odstrániť mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
06. február 2018

milos

ano to som si vsimol ze ste tam nalepili vyzvu ale niekto to strhol a uz je to znova bez tej vyzvy skuste to nabuduce lepsie prilepit.
19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené mestskou časťou Bratislava – Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania