Chýbajúci úsek cyklochodníka

Petržalka - Jungmannova


24. októbra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Uzavretý
 

Dlhodobé parkovanie

Petržalka - Wolkrova


16. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Dlhodobo odstavené vozidlo

Petržalka - Vlastenecké námestie


29. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Dlhodobo odparkovane vozidlo (Fiat Punto)

Petržalka - Jungmannova


22. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Dlhodobe ,,parkovanie"

Petržalka - Jungmannova


09. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Rozbité verejné osvetlenie

Petržalka - Wolkrova


13. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Odparkovane auto na dlhodobo

Petržalka - Wolkrova


11. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Staré nepojazdné vraky

Petržalka - Macharova


27. decembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 

Dlhodobo ,,odparkované" vozidla

Petržalka - Wolkrova


19. decembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený