Ružinov

V riešení
 

Chýbajúce pouličné osvetlenie

Ružinov - Banšelova


22. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 

Chýbajúci kus zelene na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská


21. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Odtrhnuty kôš

Ružinov - Trnavské mýto


21. júna 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Zaslané samospráve
 

Pridanie smetiaku

Ružinov - Súmračná


18. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Skanzen elektrických stĺpov na uliciach Jégého a Stodolova

Ružinov - Stodolova


18. júna 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Autovrak na Mojmírovej

Ružinov - Mojmírová


18. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve
 

Autovrak na Prievozskej

Ružinov - Prievozská


18. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve
 

Neukončená spätná úprava

Ružinov - Bajkalská


17. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Suché konáre

Ružinov - Ružinovská


16. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Upchatý kanál

Ružinov - Bajzova


16. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Zaslané samospráve