Ružinov

Nefungujúce verejné osvetlenie na Slovnaftskej

Ružinov - Slovnaftská


16. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Preplnený kôš na plasty

Ružinov - Trenčianska


15. októbra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Uzavreté chodníky pri Mlynských nivách

Ružinov - Mlynské nivy


15. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Nefungujúci semafor

Ružinov - Tomášikova


15. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neporiadok

Ružinov - Na piesku


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Opustená Škoda Octavia na Stropkovskej ulici

Ružinov - Stropkovská


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Chýbajúce stromy na Prievozskej ulici

Ružinov - Prievozská


13. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Strom na Prievozskej ulici

Ružinov - Prievozská


13. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Chýbajúci kôš

Ružinov - Ostredková


12. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Chýbajúce označenie na zastávke MHD

Ružinov - Mlynské nivy


11. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Bordel na detskom ihrisku

Ružinov - Gregorovej


11. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Ohnutá značka na Drieňovej

Ružinov - Drieňová


11. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve