Ružinov, Iné

Zaslané samospráve
 

Autá na zastávke

Ružinov - Kvačalova


12. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Nepojazdné auto bez STK

Ružinov - Na lánoch


11. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Diera do rozvodov

Ružinov - Bajzova


05. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Vyšlapaný chodník

Ružinov - Prievozská


05. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Stavebný hluk cez víkendy na Sputnikovej ulici

Ružinov - Sputniková


04. júla 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Jún 2018

Parkovanie pri OD Kocka - Seberíniho

Ružinov - Na piesku


21. júna 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Prepadnutý kanalizačný poklop

Ružinov - Mlynské nivy


20. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Zle osadený kanál na Stachanovskej

Ružinov - Stachanovská


19. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Reklamná plocha na chodníku zavadzia

Ružinov - Bajkalská


14. júna 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Prepadnuté okolie kanálov Zálužická 9-15

Ružinov - Zálužická


12. júna 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Zasypaný trávnik škvárov-nelegálne parkovisko?

Ružinov - Rožňavská


04. júna 2018

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Zle odparkované auto Staré Záhrady

Ružinov - Staré záhrady


03. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Podnik v obytnej zóne

Ružinov - Kladnianska


02. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Máj 2018
V riešení