Filter

Zistiť moju polohu

Ružinov, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Poškodené nebezpečné obrubníky Martinčekova

Ružinov - Martinčekova


11. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Zničená vozovka

Ružinov - Exnárova


07. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neporiadok po oprave vozovky

Ružinov - Mliekarenská


06. októbra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Street art?

Ružinov - Teslova


04. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Uzavretá cyklocesta

Ružinov - Rosná


04. októbra 2018

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Znečistený chodník na Košickej

Ružinov - Košická


02. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Nebezpečný chodník na Bulharskej

Ružinov - Bulharská


02. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2018

Nebezpečný príjazd z Vlčieho hrdla na cyklotrasu

Ružinov - Vlčie hrdlo


30. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve
 

Zdevastovaný chodník

Ružinov - Štefunkova


22. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúce nájazdy na križovatke Ružinovska Tomášikova

Ružinov - Ružinovská


21. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Permanentne znečistená I/64

Ružinov - Ivanská cesta


21. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Zlomené zábradlie na Bulharskej

Ružinov - Bulharská


19. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Chodník v zúfalom stave

Ružinov - Sabinovská


18. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Jama na dvore Svätoplukova 22

Ružinov - Svätoplukova


18. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
V riešení