Prepadnutá cesta a chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 29. januára 2018

Na križovatke Bernoláková a Radlinského je niekoľko centimetrov hlboká prepadlina cez celú šírku vozovky a rovnako aj chodník pri internáte je plný špiny a nerovností. Niečo je s tým už potrebné urobiť.

31. január 2018

Odpoveď samosprávy

na čistotu chodníka sme upozornili správcu priľahlej budovy, ktorý sa má starať o jeho čistotu, opravou komunikácie sa zaoberá príslušné oddelenie MČ.

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
07. marec 2018

Martin U

Správca chodníka s čistotou nič nespravil a diéty v ceste sa len zväčšili.
20. jún 2018

Martin U

Chodník bol vyčistený ale prepadlina vo vozovke ostala
24. október 2018

Martin U

Priechod obnovili, ale diery ostali
20. február 2019

Martin U

Prepadnuté miesta na ceste boli opravené. Môže sa označiť za vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania