Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Pred zeleznicnou stanicou Ba-Vinohrady nie je chodnik, ludia chodia po blate, lebo inak sa neda. Dakujem

30. január 2018

Anonymný užívateľ

Koľko rokov to takto "funguje" ? Kto to takto NEZMYSELNE navrhol a realizoval ?
31. január 2018

David 1

Roky bol ten vchod zamknutý. Používal sa a používa hlavne ten k nástupištiam električiek a autobusov.
No po vybudovaní lávky pre imobilných pri tomto vchode, ktorá im aj tak nepomôže lebo osadené výťahy nikdy neboli spustené do prevádzky bol chodník vysypaný iba makadamom.
Nerozumiem prečo tam nebola osadená aspoň zámková dlažba.

Celá stanica potrebuje kompletnú rekonštrukciu.
01. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
11. júl 2019

Martin U

Chodník zo stanice bol postavený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania