Zavadzajúce stĺpiky na zastávke na Račianskej

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
Nacbo Ynmynona 10. februára 2018

Prosím o odstránenie stĺpiku, alebo o jeho presun na úroveň zábradlia. Zavadzia v pohybe chodcov a hlavne kočíkov na električkovej zastávke Riazanská v smere von z mesta. Rovnaký stĺpik je aj na protiľahlej zastávke. Tam je síce umiestnený trochu ohľaduplnejšie, ale jeho odstránením alebo posunom bližšie k zábradliu by získali chodci viac miesta.

10. február 2018

Martin Uváček

ide o tzv. "maják" ktorý má zabrániť tomu, aby pri prípadnom vykoľajení zvalcoval vozeň električky zastávku a všetko na nej stojace. Takže svoje opodstatnenie má, akurát by mohol byť o trochu posunutý smerom k ceste
11. február 2018

jajboli

Tie stĺpiky na nástupištiach sú pri rýchlosti našich električiek zbytočné. Jazdia tak 30-40 km rýchlosťou. Tie stĺpiky zavadzajú cestujúcim.
11. február 2018

Nacbo Ynmynona

Ďakujem obom za objasnenie funkcie stĺpikov. Nech ich tam teda nechajú kvôli bezpečnosti, ale nech sú na okraji chodníka a nie v jeho strede.
15. apríl 2019

Martin Uváček

Podnet by sa mohol uzavrieť. Stĺpik sa hýbať nebude.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania