Vykrivené stĺpiky pri NBS

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 10. februára 2018

Na Mýtnej ulici pred hlavným vchodom NBS je niekoľko takto ohnutých stĺpikov. Bolo by vhodné ich narovnať.

12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
29. máj 2019

Martin U

Myslím že vyriešené. Stĺpiky narovnané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania