Chýbajúce označenie priechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Martin Bak, 16. februára 2018

Dobrý deň
Priechod pre chodcov na fotografii nie je uz dlhsiu dobu oznaceny dopravnou znackou v tomto smere.
S pozdravom

16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
16. február 2018

cestár

Pán Kňazovický, prosím Vás nežartujte! O akom riešení s orgánmi štátnej správ, pochopení a trpezlivosti hovoríte? Ten priechod už bol raz odsúhlasený a tú značku tam treba do 24 hodín osadiť. Inak všetky udalosti idú na zodpovednosť príslušného správcu komunikácie. Ak je to na Rybničnej, čo vyplýva z mapky, tak Rybničná je správe hlavného mesta a podnet na riešenie platí tam. Ak to nie a je to na miestnej komunikácií III. triedy je to MČ. Prosím Vás, už sa to konečne naučte kompetencie, nezávádzajte občanov a vykonávajte Vašu funkciu zodpovedne.
05. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin Bak,
Váš podnet ako sme už uviedli sme poslali na riešenie Oddeleniu správu komunikácií na magistrát hl. mesta. Prikladáme reakciu: Na základe Vašej žiadosti zo dňa 22.02.2018 bude doplnené zvislé dopravné značenie na priechode pre chodcov na Rybničnej ul. Zároveň Vás chceme ubezpečiť, že sa snažíme pravidelnou kontrolou zisťovať nedostatky v dopravnom značení a následne tieto nedostatky odstraňujeme. ( za OSK Mgr. Martin Michalík)
Splnenie prísľubu budeme monitorovať.


Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania