Pozostatky dávnych čias

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Rendezak, 06. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

prosim vas odstranit tieto dva betonove pozostatky z verejneho priestranstva

20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Pozemok je vo vlastníctve a správe magistrátu. Preposielame im podnet na doriešenie.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
21. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.