Hnijúce lístie Vazovova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 06. marca 2018

Hnijúce lístie ešte z jesene na Vazovovej. Okolo kruhových výrezov na stromy.

07. marec 2018

Martin U

Niekto už medzičasom upratal. Vyriešené
07. marec 2018

Jerome

upratane? A tie cigaretove "spaky" ??
07. marec 2018

Martin U

Asi sa zhodneme, že tam nikdy nebude ukážkovo čisto. Môj podnet sa týkal hnijúceho lístia, a to bolo odpratané.
08. marec 2018

Jerome

Áno, lístie, , , zdravý sedliacky rozum. ak zametam, tak dôkladne,a všetko, predsa nielen lístie,ale aj ostatny odpad.
08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania