Zlomený stĺp ohrozujúci okolie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Ondrej Fekete, 11. marca 2018

Zlomený stĺp zachytený v korune stromov ohrozuje okolie.

13. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Ondrej Fekete,

ďakujeme za Váš podnet. pracovníci hospodárskej správy MÚ nalomený stĺp preventívne odstránili aby jeho prípadný pád neohrozoval obyvateľov Vajnor.
Ešte raz ďakujeme za podnet.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

13. marec 2018

Ondrej Fekete

13. marec 2018

Ondrej Fekete

Ďakujem za rýchlu reakciu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.