Vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Rudo 12. marca 2018

Toto auto tu stoji niekolko rokov , aky je problem s jeho odstranením ??

auto je hned za ČS Slovnaft.


RENAULT, MEGANE CLASSIC, 1997
ŠPZ: SC818CK
VIN: VF1LA0F0F15997730

EMISNÁ KONTROLA VYKONANÁ : 31.10.2012

DÁTUM NÁSLEDNEJ KONTROLY

30.10.2014

Meškáte s kontrolou 1231 dní

09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava-Petržalka nemešká s kontrolou EK a TK uvedeného vozidla, nakoľko v tejto veci nie je kontrolným orgánom.
Poverený pracovník mestskej časti vozidlo zadokumentoval, cez príslušný orgán zistil totožnosť vlastníka a následne mu v zmysle zákona o odpadoch bola odoslaná výzva na odstránenie vozidla. Ak si držiteľ vozidlo po doručení výzvy v udelenej lehote nespojazdní alebo neodstráni, nechá vozidlo odstrániť mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo odstránila mestská časť Bratislava – Petržalka.

mestská časť BA–Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania