Chodník a osvetlenie Príjazdná ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Juraj, 29. marca 2018

Dobrý deň,
chcel by som s odstupom času znovu upozorniť na chýbajúci chodník a osvetlenie na Príjazdnej ulici v úseku od ul. Pri mlyne po Šachorovú
Úsek je pre chodcov z tohoto dôvodu nebezpečný.
Na ulici sa nachádzajú 2 bytové domy (tretí vo výstavbe) a niekoľko domov.
Vodiči tu nerešpektujú 40tku (lepšia by bola možno 30tka)a tiež zákaz vjazdu nákladných vozidiel.
Čaká sa na tragédiu? Kvôli chýbajúcemu osvetleniu tu už boli napr. odcudzené dve autá.
Vopred ďakujem za odpoveď.

P.S. ak sem prídu ráno/večer merať policajti rýchlosť, okrem vyzbieraných pokút majú u mňa nachystané raňajky/večeru + kávu ;-)

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať. Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s inými zainteresovanými inštitúciami, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.