Betónový odpad v lese pri Hodonínskej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Lukáš, 31. marca 2018

V lese v katastrálnom území Záhorská Bystrica (48°12.211'N 17°3.046'E - pravdepodobne pozemok 3188/3 patriaci Lesom SR, alebo 7004/4 patriaci SR) pribudla v týchto dňoch pomerné veľká skládka predovšetkým betónového odpadu.

03. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
spomínaný pozemok nepatrí pod správu Mestských lesov v Bratislave.

Mestské lesy v Bratislave
03. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali aj Lesom SR.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,

podľa vami priloženého odkazu sa s najväčšou pravdepodobnosťou jedná o lesný porast v správe LESOV SR. Podnet bol odstúpený na Odštepný závod Smolenice, do ktorého pôsobnosti spadá príslušné územie. Naši pracovníci situáciu v čo najkratšej dobe zdokumentujú a ohlásia to príslušnému Okresnému úradu, ktorý vo veci rozhodne.

S pozdravom

Ing. Radko SRNKA
hovorca
LESY Slovenskej republiky, š.p.
16. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po uskutočnení vonkajšej obhliadky dňa 13.4.2018 oznamujeme, že betónový ani iný odpad sme už v danej lokalite nezaznamenali, resp. bol podľa stôp na mieste pravdepodobne odstránený.

S pozdravom

Ing. Martin KNUROVSKÝ
veduci lesnej správy
Lesy Slovenskej republiky, š.p.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania