Zanedbané kríky na Ul. Ľ. Fullu 36-60

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Michal K. 16. apríla 2018

Kriky pod opornym murom medzi domami na Ulici Ludovita Fullu a Ulici Jana Stanislava su roky zanedbane a neostrihane. Su rajom pre potkany a lapacom odpadkov. Je potrebme ich poriadne zredukovat a trochu toto miesto skulturnit. Rovnako popinavu zelen rastucu zhora murov v betonovych nadobach.

23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Zaradíme ho do harmonogramu orezov krov na jeseň 2018.

Ing. Lucia Gašparová
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad, Bratislava - Karlova Ves
04. máj 2018

Michal K.

je to tam uz pekna divocina
27. jún 2019

nezvladate.to

"Z občianskeho rozpočtu na rok 2019 sú pridelené finančné prostriedky v sume 25 154 eur na riešenie problému ferálnych mačiek."

https://bratislava.blob.core.windows.net/media/Default/Dokumenty/Str%C3%A1nky/Chcem%20vediet/Schv%C3%A1len%C3%BD%20rozpo%C4%8Det%20HM%20SR%20Bratislavy%20na%20roky%202019-2021.pdf

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania