Rozbitá dlažba na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin U 07. mája 2018

Na zastávke na Nám. Hraničiarov sa takto rozpadá chodník postavený v roku 2016. Vidno kvalitu použitých materiálov.

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
02. august 2018

Martin U

Oprava zatiaľ žiadna
19. október 2018

Martin U

Po 5 mesiacoch od nahlásenia zatiaľ žiadna oprava
21. október 2018

Michal Haman

Podnet som opäťovne preposlal Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
15. november 2018

Martin U

Vedľajšia zastávka sa práve opravuje. Ideálna príležitosť opraviť aj tento kúsok chodníka.
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený chodník nie je v správe Magistrátu, ani nezabezpečoval jeho realizáciu. Skúste sa obrátiť na MČ Petržalka.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. november 2018

Martin U

To prosím preposlať na MČ Petržalka.
18. november 2018

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na MČ Petržalka

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. november 2018

Martin U

Chodník sa staval súčasne s prestavbou križovatky pred dvoma rokmi - investorom bola asi Billa. Komu ho následne zverili do správy netuším.
20. február 2019

Martin U

Rozpad dlažby stále pokračuje.
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
18. máj 2019

Martin U

Bez zmeny. Rozpadnuté a zarastené doteraz.
07. jún 2019

Martin U

Toto miesto si prehadzujú MČ a mesto ako horúci zemiak a asi ho ani nikto nikdy neopraví.
04. september 2019

Martin U

Neriešené a drzovku sa už na dlažbe parkuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania