Vraky áut

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: ocko, 13. mája 2018

Vraky aut ,dlho nejazdene bez platnej stk a ek.

19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
25. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlami sa mestská časť Bratislava – Petržalka zaoberá. Vlastník Š Felícia si výzvu na odstránenie vozidla prevzal 18. 04. 2018. Výzvu na odstránenie vozidla držiteľovi vozidla Daewoo Nexia sa doručiť ani po viacnásobných pokusoch nepodarilo, výzva bola preto umiestnená priamo na okno vozidla 10. 05. 2018. Držiteľom oboch vozidiel bola na odstránenie vozidiel uložená lehota 60 dní v zmysle zákona 79/2015 Z. z. o odpadoch. Ak si do uplynutia uvedenej lehoty svoje vozidla neodstránia z verejného priestranstva, urobí tak mestská časť Bratislava – Petržalka a nechá vozidlá umiestniť na určené parkovisko.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.