Vraky áut

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
ocko 13. mája 2018

Vraky aut ,dlho nejazdene bez platnej stk a ek.

19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
25. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlami sa mestská časť Bratislava – Petržalka zaoberá. Vlastník Š Felícia si výzvu na odstránenie vozidla prevzal 18. 04. 2018. Výzvu na odstránenie vozidla držiteľovi vozidla Daewoo Nexia sa doručiť ani po viacnásobných pokusoch nepodarilo, výzva bola preto umiestnená priamo na okno vozidla 10. 05. 2018. Držiteľom oboch vozidiel bola na odstránenie vozidiel uložená lehota 60 dní v zmysle zákona 79/2015 Z. z. o odpadoch. Ak si do uplynutia uvedenej lehoty svoje vozidla neodstránia z verejného priestranstva, urobí tak mestská časť Bratislava – Petržalka a nechá vozidlá umiestniť na určené parkovisko.

mestská časť BA-Petržalka
05. august 2018

Martin U

Strieborná Nexia bola už odstránená. Ostáva len červená Felicia.
20. september 2018

Odpoveď samosprávy

Strieborné Daewoo bolo odstránené držiteľom vozidla po výzve mestskej časti Bratislava - Petržalka v udelenej lehote. Držiteľ červenej Škody na výzvu na odstránenie nereagoval a svoje vozidlo v udelenej lehote neodstránil. Mestská časť Bratislava - Petržalka tak pristúpila k jeho odstráneniu a uloženiu na určené parkovisko.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania