Stromy na Kramároch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 15. mája 2018

Všetky jarabiny (cca 10 - 12 ks) vysadené minulý rok pozdĺž schodiska medzi Višňovou a Ladzianskeho ulicou (pri ihrisku) majú skrútené listy. Buď vyschli alebo vysychajú.

25. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
08. jún 2018

Anonymný užívateľ

Ako bol podnet vybavený ? Stromom už opadalo množstvo lístia !!!
12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS stromy sa pravidelne polievajú. Je zabezpečená starostlivosť aj počas letného obdobia.

Kancelária starostu
12. júl 2018

Anonymný užívateľ

Ak aj stromy niekto polieva, tak NEDOSTATOČNE. Podľa toho aj tak vyzerajú - polovyschnuté alebo vyschnuté ... Bol niekto preveriť prácu - v tomto prípade - polievanie EKO podniku ?
15. júl 2018

Anonymný užívateľ

Aj tieto stromy EKO podnik VPS polieval a ako dopadli --- viď - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/43769/suche-stromy-kramare - všetky vyschli ...
Treba im to dať k náhrade ...
18. júl 2019

Anonymný užívateľ

Všetky vysadené jarabiny majú skrútené listy od sucha. Je nutné ich čo najskôr poliať.
02. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Podnet sme preverili. Oddelenie životného prostredia a územného plánovania má potvrdené od EKO podniku VPS zalievanie drevín minimálne 2x do týždňa.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania