Nakrivo nastriekaný priechod

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 22. mája 2018

Nejaký umelec nakrivo nastriekal priechod pre chodcov. poprosím o nápravu.
Ďakujeme

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. august 2018

Peter

na druhy pokus sa trafili, ďakujem vyriešené.
15. september 2018

Peter

podnet je vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania