Výtlk na Robotníckej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Ervin Miština 18. júna 2018

Tesne pred spojnicou Plzenská Robotnícka , cca 10 m pred križovatkou na ľavej strane je preliačina - výtlk, ktorý je spôsobený prepadnutím kanalizácie. Vzniká tam už 8 - 10 cm skok, čo má za následok hluk, otrasy domov na Robotníckej ul. Priestor nestačí asfaltovať, ale urobiť rozkopávku. O tomto probléme som Vás informoval cca pred rokom. Jemné zaasfaltovanie problém nevyriešilo.
S pozdravom
Ervín Miština Plzenská 9
BA Nové Mesto

31. júl 2018

Daniel

Môžete sa k tomu vyjadriť prosím? ..
03. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
03. apríl 2019

Terez

Dobry den, vytlk tam je dodnes. Dokedy mame cakat? Uz preslo tristvrte eoka odkedy ste sa ozvali. Nehorazne.
21. jún 2020

Helena

1. Na Robotníckej ul. (v blízkosti križovatky s Plzenskou) je na ľavej strane cesty dosť veľký výtlk (preliačina), spôsobený pravdepodobne prepadnutím kanalizácie. Pokiaľ viem, problém s cestou bol už nahlásený viackrát (2018, 2019). (foto č.1)
2. Výtlky na Českej ul. (pri ZŠ). Za chvíľu sa tadiaľ nebude dať prejsť autom bez jeho poškodenia, pretože na ľavej strane cesty sa parkuje. (foto č. 2)
3. Takmer všetky kryty kanalizácie medzi garážami na Moravskej ul. sú v katastrofálnom stave. (foto č. 3)
Opravy ciest sa budú realizovať až vtedy keď dôjde k škode na zdraví alebo majetku obyvateľov?
S pozdravom Ševčíková
22. jún 2020

Helena

Prepadávajúca cesta na Robotníckej ulici blízkosti križovatky s Plzenskou ulicou. Na ľavej strane je cesty dosť veľký výtlk (preliačina), spôsobený pravdepodobne prepadnutím kanalizácie. Pokiaľ viem, problém s cestou bol už nahlásený viackrát (2018, 2019), ale stále sa s tým nerobí.
29. jún 2020

Helena

Robotnícka-cesta-výtlk

Na Robotníckej ulici (v blízkosti križovatky s Plzenskou) je na ľavej strane cesty dosť veľký výtlk (preliačina), spôsobený pravdepodobne prepadnutím kanalizácie. Pokiaľ viem, problém s cestou bol už nahlásený viackrát (2018, 2019), ale stále sa s tým nerobí, nerieši sa to.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania