Chýbajúce prechody od Technopolu po Zdravotné stredisko

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Hana 19. júna 2018

Na Romanovej ulici od Technopolu smerom k zdravotnemu stredisku chybaju priechody pre chodcov a obrubniky nie su prisposebene na bezbarierovy pristup (vozik, kocik, kolobezka, bicykel, atd.).
Dakujem

27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.